Vnútorná konštrukcia prístroja

Vo vnútri je jednotka Aquapol inteligentnou kombináciou prijímacích a vysielacích antén pozostávajúcich z 3 hlavných častí:

  • Prijímajúca jednotka: umiestnená na dne prístroja, zachytí určitú vlnovú dĺžku z elektromagnetického poľa Zeme. Táto jednotka je v podstate filtračný systém navrhnutý tak, aby umožňoval prechádzať cez špecifické vlnové dĺžky, ktoré môžu ovplyvniť migráciu vody vo vnútri stenových kapilár, a odfiltruje všetko ostatné.
  • Polarizačná jednotka: je zosilňovač, zosilní (polarizuje) užitočné vlny.
  • Prevodovka: nakoniec ukáže užitočné vlny na okolité steny, čo vedie k zrušeniu kapilárnych síl vo vnútri stien a k dehydratácii muriva v aktívnom rozsahu zariadenia.

Podobne ako rádiové zariadenie s nízkym výkonom, zariadenie Aquapol nepoužíva na prevádzku žiadnu konvenčnú elektrinu; Bude sa napájať od energetických vĺn zachytávaných prostredníctvom anténneho systému.
Zariadenia sa dodávajú v rôznych veľkostiach; Ich polomer pôsobenia pokrýva všetky steny v rozmedzí od 50 do viac ako 1000 m2.

VÝROBA

Systémy Aquapol sú vyrábané podľa veľmi vysokých technických noriem a podliehajú prísnym kontrolám kvality. Pozrite si nižšie niektoré obrázky výrobného procesu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *